Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Warszawa] Rzeźbiarza od klimy poszukuję :-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Warszawa] Rzeźbiarza od klimy poszukuję :-)

    Zamieszczone przez Marker26
    Wczoraj w skodziance ukradli mi przednią tablicę rejestracyjną !!! Spotkała może kogoś taka niespodzianka ??
    przesrane. przechodziłem to w tym roku

  • #2
    [Warszawa] Rzeźbiarza od klimy poszukuję :-)

    Witam,

    Jako, że po swapie chłodnic z ARL'a mam nie podłączoną klimę, gdyż jest różnica w położeniu wtyczki na przewodzie, chciałbym się Was zapytać czy możecie polecić mi jakiś warsztat zajmujący się klimą w którym będą mieli ciekawe koncepcje i chęć do lekkiej rzeźby ? :-) Interesuje mnie wawa i okolice...

    --
    pozdrawiam,
    grisza

    Komentarz


    • #3
      Diagtornik bawi sie w przerobki klim itd, wiec sadze ze zrobia tez cos takiego co Ciebie interesuje.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        Diagtornik bawi sie w przerobki klim itd, wiec sadze ze zrobia tez cos takiego co Ciebie interesuje.
        Super, dziękuję, przedzwonię i się zapytam, a orientujesz się może czy mają możliwość nabicia klimy u siebie na miejscu ?

        --
        pozdrawiam,
        grisza

        Komentarz


        • #5
          Pytaj Mikrusa albo Piotrka on robil cos z klima u nich, ale sadze ze tak.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Re: [Warszawa] Rzeźbiarza od klimy poszukuję :-)

            Zamieszczone przez grisza
            Jako, że po swapie chłodnic z ARL'a mam nie podłączoną klimę, gdyż jest różnica w położeniu wtyczki na przewodzie
            Jaka wtyczke masz na mysli?
            TDI 205PS

            Komentarz


            • #7
              Re: [Warszawa] Rzeźbiarza od klimy poszukuję :-)

              Zamieszczone przez MiKruS
              Jaka wtyczke masz na mysli?
              Trochę nie prezycyjnie się wyraziłem. Chodzi mi o dolne mocowania węża klimy, gdy podłączymy seryjny waż od ASZ do chłodnicy od ARL tak jak być powinien to całość będzie jakieś 2-3cm nad ziemią...

              --
              pozdrawiam,
              grisza

              Komentarz


              • #8
                Re: [Warszawa] Rzeźbiarza od klimy poszukuję :-)

                Zamieszczone przez grisza
                Zamieszczone przez MiKruS
                Jaka wtyczke masz na mysli?
                Trochę nie prezycyjnie się wyraziłem. Chodzi mi o dolne mocowania węża klimy, gdy podłączymy seryjny waż od ASZ do chłodnicy od ARL tak jak być powinien to całość będzie jakieś 2-3cm nad ziemią...
                Chyba juz wiem o co chodzi, ale nadal nie jestem pewien. :?

                Poza Diagtronikiem, ktory wymienil juz Maicroft, moge polecic kontakt z:
                Sklep tuningowy | TOMSON Motorsport
                Bodex Warsztat samochodowy (osobowe, dostawcze i terenowe)
                Szkolenia, techniki jazdy, imprezy, eventy rajdowe - Szkoła Jazdy Racing

                Nie wiem czy ktorakolwiek z tych firm podejmie sie zrobienia takiej "pierdoly", ale mysle, ze moga Cie gdzies skierowac, albo cos doradzic.

                Tak w ogole to gdzie przekladales te chlodnice? I mam nadzieje, ze doczekamy sie jakiejs szczegolowej relacji na forum.
                TDI 205PS

                Komentarz


                • #9
                  Re: [Warszawa] Rzeźbiarza od klimy poszukuję :-)

                  Zamieszczone przez MiKruS
                  Tak w ogole to gdzie przekladales te chlodnice? I mam nadzieje, ze doczekamy sie jakiejs szczegolowej relacji na forum.
                  Dziękuję za namiary

                  Owszem, chętnie opiszę przeróbki jak już się zakończą, bo na razie całość jest trochę rozgrzebana. Na szczęście robię zdjęcia, więc będzie też ogólnodostępna dokomentacja fotograficzna :-)

                  --
                  pozdrawiam,
                  grisza

                  Komentarz


                  • #10
                    Re: [Warszawa] Rzeźbiarza od klimy poszukuję :-)

                    Zamieszczone przez grisza
                    Na szczęście robię zdjęcia, więc będzie też ogólnodostępna dokomentacja fotograficzna :-)
                    Super! Bardzo sie ciesze.
                    TDI 205PS

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X